AKK TX3000AC 5.8GHz 3000mW FPV βίντεο πομπός για αγωνιστικά drones
FPV VTX
41 απόψεις
Επικοινωνήστε τώρα
AKK TX3000AC 3W 5.8GHz 80CH Πομπός Βίντεο για FPV Racing Rush RC Quadcopter Επισκόπηση Προϊόντος Ο AKK TX3000AC είναι ένας πομπός βίντεο 5.8GHz υψηλής απόδοσης σχεδιασμένος ειδικά για RC quadcopters ... Δείτε περισσότερα
Μηνύματα επισκέπτη Αφήστε μήνυμα.
Επικοινωνήστε τώρα
Μάθετε Περισσότερα
Σχετικά βίντεο
Kimpok Ultra Long Range 3W FPV VTX βίντεο πομπό με 64CH χαμηλής καθυστέρησης και ρυθμιζόμενη ισχύ 00:41
Kimpok Ultra Long Range 3W FPV VTX βίντεο πομπό με 64CH χαμηλής καθυστέρησης και ρυθμιζόμενη ισχύ
FPV VTX
Kimpok Ultra Long Range Flight 1.2G 1080MHz-1360MHz 2W VTX Drone Αξεσουάρ πομπού βίντεο με δυνατότητα εναλλαγής ισχύος 25mW/2000mW FPV VTX 8CH Μετάδοση εικόνας Shenzhen Made 00:18
Kimpok Ultra Long Range Flight 1.2G 1080MHz-1360MHz 2W VTX Drone Αξεσουάρ πομπού βίντεο με δυνατότητα εναλλαγής ισχύος 25mW/2000mW FPV VTX 8CH Μετάδοση εικόνας Shenzhen Made
Kimpok Ultra Long Range Flight 1.2G 1080MHz-1360MHz 1.5W VTX Drone Accessory Video Transmitter FPV VTX 8CH Μεταφορά εικόνας 00:18
Kimpok Ultra Long Range Flight 1.2G 1080MHz-1360MHz 1.5W VTX Drone Accessory Video Transmitter FPV VTX 8CH Μεταφορά εικόνας