ALV5000AC 6.1G 7.2G 5000mW UAV VTX 64 Channels High Power Support IRC Tramp Drone 7G VTX
FPV VTX
382 απόψεις
Επικοινωνήστε τώρα
ALV5000AC 6.1G 7.2G 5000mW UAV VTX 64 Channels High Power Support IRC Tramp Drone 7G VTX I. Transmitter Specifications 1. 7.2GHz 60CH: 6110MHz-7210MHz; 2. Max power: 5W(25mW,2.5W, 5W,adjustable); 3. ... Δείτε περισσότερα
Μηνύματα επισκέπτη Αφήστε μήνυμα.
Επικοινωνήστε τώρα
Μάθετε Περισσότερα
Σχετικά βίντεο
Kimpok Ultra Long Range 3W FPV VTX βίντεο πομπό με 64CH χαμηλής καθυστέρησης και ρυθμιζόμενη ισχύ 00:41
Kimpok Ultra Long Range 3W FPV VTX βίντεο πομπό με 64CH χαμηλής καθυστέρησης και ρυθμιζόμενη ισχύ
FPV VTX
Kimpok Ultra Long Range Flight 1.2G 1080MHz-1360MHz 2W VTX Drone Αξεσουάρ πομπού βίντεο με δυνατότητα εναλλαγής ισχύος 25mW/2000mW FPV VTX 8CH Μετάδοση εικόνας Shenzhen Made 00:18
Kimpok Ultra Long Range Flight 1.2G 1080MHz-1360MHz 2W VTX Drone Αξεσουάρ πομπού βίντεο με δυνατότητα εναλλαγής ισχύος 25mW/2000mW FPV VTX 8CH Μετάδοση εικόνας Shenzhen Made
Kimpok Ultra Long Range Flight 1.2G 1080MHz-1360MHz 1.5W VTX Drone Accessory Video Transmitter FPV VTX 8CH Μεταφορά εικόνας 00:18
Kimpok Ultra Long Range Flight 1.2G 1080MHz-1360MHz 1.5W VTX Drone Accessory Video Transmitter FPV VTX 8CH Μεταφορά εικόνας
Kimpok ALV3304AC 64 κανάλια 3,3GHz 4W αναλογικός πομπός μετάδοσης βίντεο για μετάδοση εικόνας UAV μεγάλης απόστασης 00:31
Kimpok ALV3304AC 64 κανάλια 3,3GHz 4W αναλογικός πομπός μετάδοσης βίντεο για μετάδοση εικόνας UAV μεγάλης απόστασης
Τηλεοπτική συσκευή αποστολής σημάτων FPV
ALV3360AC Μεταδότης ασύρματου βίντεο υψηλής ισχύος με 2000mW/6000mW εξόδου 64 καναλιών και ισχύ ραδιοσυχνοτήτων 6W 00:39
ALV3360AC Μεταδότης ασύρματου βίντεο υψηλής ισχύος με 2000mW/6000mW εξόδου 64 καναλιών και ισχύ ραδιοσυχνοτήτων 6W
Αναλογικός Ασύρματος Πομπούς Βίντεο Drone T67 - 7W Υψηλής Ισχύος, Πολυζωνικός 6.1-7.2GHz Περιγραφή Προϊόντος 00:51
Αναλογικός Ασύρματος Πομπούς Βίντεο Drone T67 - 7W Υψηλής Ισχύος, Πολυζωνικός 6.1-7.2GHz Περιγραφή Προϊόντος
ALV5000AC 6.1-7.2GHz 60 Κανάλια FPV VTX Πομπός Βίντεο με Ρυθμιζόμενη Ισχύ 5W για Racing Drones 00:37
ALV5000AC 6.1-7.2GHz 60 Κανάλια FPV VTX Πομπός Βίντεο με Ρυθμιζόμενη Ισχύ 5W για Racing Drones
FPV 2.2G 1.6W VTX Βίντεο πομπός 25mW 200mW 1600mW 00:27
FPV 2.2G 1.6W VTX Βίντεο πομπός 25mW 200mW 1600mW
1.2G 4.5W Ασύρματος Πομπός Βίντεο 16CH UAV VTX Module RC FPV Drone Ανταλλακτικά Μετάδοσης Εικόνας 00:34
1.2G 4.5W Ασύρματος Πομπός Βίντεο 16CH UAV VTX Module RC FPV Drone Ανταλλακτικά Μετάδοσης Εικόνας
2.2G 4.5W UAV VTX Drone Accessories Μεταδότης προσομοίωσης αεροσκαφών μεγάλης απόστασης 2.2G VTX 00:44
2.2G 4.5W UAV VTX Drone Accessories Μεταδότης προσομοίωσης αεροσκαφών μεγάλης απόστασης 2.2G VTX
1.7GHz 6W Drone Video Transmitter and Receiver Kit Υψηλής ισχύος μετάδοση FPV 00:32
1.7GHz 6W Drone Video Transmitter and Receiver Kit Υψηλής ισχύος μετάδοση FPV